Ladelmare Ataşehir

Ladelmare Fitness & SPA - Ataşehir

LA DELMARE ATAŞEHİR

La Delmare Fitness & SPA Ataşehir şubesi; 3500 m2 uzerine kurulmuş ferah ve keyifli alanlardan oluşmaktadır. Ataşehir’ in de yeni gözdesi La Delmare Sports & SPA misafirlerine en verimli ve en konforlu spor deneyimini yaşatıyor.

La Delmare uyelikler kapsaminda: Pilates’ten yoga’ya, spinning’ten bir çok grup derslerine ücretsiz olarak katılabilme imkani da sunuluyor. Çocuk oyun alanı, kuaförü, Cafe & Restorani, SPA’ sı, açık havuzu ve ücretsiz otoparkı ile spora vakit ayırmak çok kolay. Uzman kadromuz ve güler yüzümüzle sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacagız.

Soyunma Odaları

Soyunma odalarının bulunduğu bölümde, müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığıyla muhafaza edebilecekleri 480 adet şifreli dolap bulunmaktadır.

Sauna Keyfi

Sauna: 75-85 C’lik %40 Neme Sahip Sıcak Bir Ortamda Vücudunuzu Toksinlerden Arınırken, Gevşeyecek ve Yorucu Bir Günün Stresinden yine LA DELMARE’de Arınacaksınız.

Tüm misafirlerimizin rahat etmesi için özel dizayn edilmiş saunada cildinizi tazeleyebilir ve toksinlerinizi temizleyebilirsiniz. Saunanın temizliği profesyonel olarak yapılmakta olup kaliteli bir şekilde kullanımınıza sunulur. Uzman personel temizliğini hızlı bir şekilde yaparak yararlanmanızı sağlar. Stresin azalma- sına da yardımcı olan sauna sayesinde kaliteli bir sonuç elde ederek günün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

Çocuklarınızı da düşündük

Siz sporunuzu yaparken; çocuklarınız belirli programlar çerçevesinde yürütülen etkinliklerden güvenle faydalanabilecekler. Ayrıca özel kamera sistemi sayesinde, çocuklarınızı spor yaptığınız koşu bantlarından ve diğer ekranlardan takip edebilirsiniz.

SPA

SPA bakımlarının selülit tedavisinden, cilt bakımına veya stres atıcı masajlara kadar çeşitli türleri olabilir. SPA nedir, ne işe yarar diye merak edenlere cevabımız ise şu olacaktır; SPA masajları ve bakımları ile günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak, rahatlamak, anti selülit tedavisi görmek, yüz, cilt bakımı yapmak, temizlenmek yani her türlü terapiden faydalanmak mümkündür.

Kuaför

Sporunuzu yaptınız, duşunuzu aldınız ve akşam bir programınız var. Ya da kendinizi o kadar yenilenmiş hissediyorsunuz ki bir değişiklik yapmak istediniz. İşte bu noktada “Kuaför” hizmeti tam size göre. La Delmare’de spor yaptıktan sonra ister makyajınız, ister saçınız, ister sakalınız. Siz değişikliği nasıl istiyorsanız. Değişim burada da yanınızda.

CafeFit

La Delmare’de CafeFit noktalarında sporunuza eşlik edecek, içecekler, kokteyl ve detoxlar  bulabilirsiniz. Mola verdiğinizde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirirken aynı zamanda spor sonrasında CafeFit noktalarında vakit geçirebilirsiniz. Burada her şey sizin için düşünüldü.

BİZE YAZIN